REGULAMIN POBYTU

w Agroturystyce Ranczo w Dolinie

 1. Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z zaakceptowaniem postanowień niniejszego Regulaminu.
 2. Rezerwację wstępną należy potwierdzić wpłacając na podane konto kwotę zaliczki, ustaloną przy dokonywaniu rezerwacji drogą mailową bądź telefoniczną. Brak wpłaty w wyznaczonym terminie powoduje anulację rezerwacji wstępnej.
 3. Koszt pobytu obejmuje: zakwaterowanie w pokoju lub apartamencie, z pełnym węzłem sanitarnym, tv, lodówka, pościel, w apartamentach aneks kuchenny. Cena podana jest za nocleg ze śniadaniem.
 4. Pozostałą kwotę za pobyt Wynajmujący wpłaca gotówką lub kartą w dniu przyjazdu przy przekazaniu kluczy.
 5. W przypadku zmiany terminu rezerwacji przez Wynajmującego lub całkowitej rezygnacji z pobytu, zaliczka nie podlega zwrotowi. W przypadku skrócenia okresu pobytu przez Wynajmującego, kwota za niewykorzystany okres nie podlega zwrotowi.
 6. Doba zaczyna się o godz. 15:00, a kończy o godz. 11:00 dnia następnego. (Po wymeldowaniu można zostać na terenie obiektu).
 7. Wynajmujący odpowiada finansowo za szkody powstałe w pokoju, w czasie jego pobytu i wyraża zgodę na to, aby wszelkie naprawy zniszczeń, uzupełnienie braków w wyposażeniu lub usunięcia usterek wykonane zostały na jego koszt.
 8. We wszystkich pomieszczeniach (pokojach, apartamentach, salach biesiadnych) obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu. W przypadku stwierdzenia przez obsługę obecności zapachu tytoniu Wynajmującemu naliczona zostanie kara umowna w wysokości 100zł.
 9. Ze względu na zasady bezpieczeństwa przeciwpożarowego wszyscy Wynajmujący zobowiązani są do rozpalania ognisk i grilli tylko i wyłącznie w miejscach do tego wyznaczonych. W pokojach i apartamentach nie wolno używać jakichkolwiek przyrządów lub urządzeń zasilanych energią elektryczną lub gazową, nie będących wyposażeniem i mogących wytworzyć zagrożenie pożarowe np. grzałek elektrycznych, grzejników, palników gazowych. W wyznaczonych i opisanych miejscach znajduje się gaśnica, której należy użyć w przypadku pojawienia się ognia oraz niezwłocznie o tym zdarzeniu poinformować obsługę.
 10. W przypadku wystąpienia usterek technicznych Wynajmujący proszony jest o jak najszybsze zgłaszanie ich obsłudze, co umożliwi odpowiednią reakcję oraz działanie.
 11. Obsługa ma prawo wejść do pokoju lub apartamentu w przypadku jakiejkolwiek awarii po uprzednim poinformowaniu Wynajmującego.
 12. Cena usług świadczonych przez Agroturystykę Ranczo w Dolinie nie obejmuje kosztów ubezpieczenia. Goście ze wszystkich usług korzystają na własne ryzyko. Za doznane urazy, szkody i zniszczenie majątku (szkody spowodowane na zdrowiu i majątku trzeciej osoby), również za kradzież bagaży w czasie całego rekreacyjnego pobytu, firma Ranczo w Dolinie nie ponosi odpowiedzialności.

Życzymy udanego pobytu!